Menu serwisu
Start
Szukaj
Wyniki
Wiadomości ogólne
Uczestnicy
Nagrody
Kontakt

Lista osób nagrodzonych Srebrną Honorową Odznaką SLS w 2005 roku oraz srebrną i złotą w latach 2006, 2007,2008

 2005, Srebrna Honorowa Odznaka SLS

1. Wojciech Bieńko, zasłużony działacz i sędzia siatkówki, członek Zarządu SLS, były wiceprezes, były sędzia szczebla centralnego, jeden z rekordzistów pod względem ilości przesędziowanych spotkań, legenda warszawskiego środowiska sędziowskiego, wielce zasłużony dla warszawskiej siatkówki i Szkolnej Ligi Siatkówki.
  2. Marian Biesiadecki, wieloletni zasłużony działacz i sędzia siatkówki, nauczyciel wychowania fizycznego, były sędzia szczebla centralnego, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SLS.
  3. Jerzy Adam Czartoryski, trener - nauczyciel w Zespole Szkół nr 35 od kilku lat z powodzeniem prowadzi zespoły dziewcząt i chłopców, wyróżnia się bardzo solidnym i profesjonalnym podejściem do swej pracy, sekretarz Zarządu SLS.
  4. Andrzej Długoszek, wieloletni trener - nauczyciel w Zespole Szkół nr 19.
  5. Monika Dymacz, trener - nauczyciel w XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego, prowadząca od kilku lat zespół dziewcząt, w tym roku brązowa medalistka.
  6. Grażyna Grudzińska-Bałdyga, trener - nauczyciel w LXXVIII LO im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, prowadząca od lat zespół dziewcząt, brązowa medalistka sprzed dwóch lat.
  7. Maria Hołozubiec, trener - nauczyciel w XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego, od lat pracująca z bezpośrednim zapleczem pierwszego zespołu chłopców.
  8. Agata Jung, trener - nauczyciel w VI LO im. T. Rejtana, prowadząca zespół chłopców, przed kilku laty wybitna zawodniczka.
  9. Małgorzata Kulpa, trener - nauczyciel w III LO im. Gen. Sowińskigo, od wielu lat prowadząca zespół chłopców, była wybitna zawodniczka AZS AWF znana pod nazwiskiem Galuk.
10. Barbara Ładyńska, trener - nauczyciel w XVIII LO im. J. Zamoyskiego prowadząca od wielu lat zarówno zespoły dziewcząt jak i chłopców, w obecnym roku awans do I ligi chłopców.
11. Bogusław Nader, zasłużony działacz siatkówki, jeden z założycieli Szkolnej Ligi Siatkówki, od początku, czyli od 11 lat, członek Zarządu i Skarbnik SLS.
12. Beata Opiela, trener - nauczyciel w LX LO im. W. Górskiego prowadząca od wielu lat zespół dziewcząt.
13. Jerzy Stańczykiewicz, trener - nauczyciel w XVI LO im. S. Sempołowskiej, prowadzący zespół chłopców, Sekretarz Komisji Rewizyjnej, aktywny działacz Szkolnej Ligi Siatkówki.
14. Wojciech Szadkowski, trener - nauczyciel z Zespołu Szkół nr 1 w Wołomionie, prowadzący zespół chłopców, tegoroczny wicemistrz Szkolnej Ligi Siatkówki.
15. Andrzej Wrotek, szkoleniowiec z XXVIII LO im. J. Kochanowskiego i Gimnazjum nr 6 związany ze Szkolnej Ligi Siatkówki od wielu lat, były członek Zarządu SLS, jeden ze współtwórców sukcesów KS �Metro".

2006, Srebrna Honorowa Odznaka SLS

  1. Joanna Balasz
  2. Mariola Borowska
  3. Robert Brudziński
  4. Arkadiusz Deptuła
  5. Zdzisław Jabłoński
  6. Barbara Kaleta
  7. Zbigniew Kwaśniewski
  8. Aleksander Miętek
  9. Witold Mysyrowicz
  10. Krystyna Pazio
  11. Andrzej Wesołowski
  12. Marek Wiśniewski
  13. Waldemar Włodarczyk

2006, Złota Honorowa Odznaka SLS

  1.  Grażyna Cesarska
  2. Małgorzata Filipowicz
  3. Renata Misiorowska
  4. Maria Obara
  5. Sławomir Dobkowski (pośmiertnie)
  6. Andrzej Kepel
  7. Ryszard Koziara
  8. Ryszard Ładyński
  9. Andrzej Machowski
  10. Bogusław Nader
  11. Bronisław Orlikowski
  12. Janusz Sandgarten
  13. Jerzy Sztompka
  14. Zbigniew Walasek
  15. Zbigniew Zemka

2007, Srebrna Honorowa Odznaka SLS

  1. Katarzyna Szczycińska
  2. Aleksander Baliszewski
  3. Zenon Dagiel
  4. Piotr Górski
  5. Andrzej Janik
  6. Andrzej Kern
  7. Cezary Matusiak
  8. Paweł Papis
  9. Artur Popko
  10. Janusz Wallewein
  11. Jan Zaremba
  12. Marek Ziemiański

2007, Złota Honorowa Odznaka SLS

  1. Andrzej Długoszek
  2. Maria Hołozubiec
  3. Beata Opiela
  4. Jerzy Stańczykiewicz

2008, Srebrna Honorowa Odznaka SLS

  1. Mariusz Balasz

  2. Barbara Doktorska

  3. Hanna Konwińska

  4. Joanna Koy

  5. Zbigniew Kułak

  6. Janusz Kwapiszewski

  7. Iwona Lewandowska

  8. Mirosław Macioszczyk

  9. Andrzej Sowa

10. Wojciech Szczucki

2008, Złota Honorowa Odznaka SLS

Joanna Balasz

Marian Biesiadecki

Mariola Borowska

Robert Brudziński

Jerzy Czartoryski

Zbigniew Kwaśniewski

Elżbieta Rejniak

Andrzej Wesołowski

Waldemar Włodarczyk

Następny >

© 2004-2012 Szkolna Liga Siatkówki
Grafika: Witold Mysyrowicz, CMS Mambo PL,