Menu serwisu
Start
Szukaj
Wyniki
Wiadomości ogólne
Uczestnicy
Nagrody
Kontakt
Trenerzy

prowadzący zespoły w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich w sezonie 2006/2007

BALASZ Joanna, X LO im. Królowej Jadwigi

BALASZ Mariusz, Wilanów-Powsinek

BOROWSKA Mariola, ZS nr 1 w Milanówku

BRUDZIŃSKI Robert, ZS nr 1 w Milanówku

CESARSKA Grażyna, XXXIV LO im. M. de Cervantes`a

CZARTORYSKI Jerzy Adam, Zespół Szkół nr 35

DĄBROWSKI Tomasz, Zespół Szkół nr 2 w Wyszkowie

DŁUGOSZEK Andrzej, Zespół Szkół nr 19

GALICKA Aneta, Zespół Szkół nr 31 im. J. Kilińskiego

GAŁECKI Krzysztof, LXXVIII LO im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

GRUDZIŃSKA-BAŁDYGA Grażyna, LXXVIII LO im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

HOŁOZUBIEC Maria, XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego

KEPEL Andrzej, III LO, im. gen. Sowińskiego

KORBOŃSKI Stanisław, XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego

KOY-PIOTROWSKA Joanna, XLII LO im. M. Konopnickiej

KOZIARA Ryszard, XLI LO Im. J. Lelewela

KUŁAK Zbigniew, ZS nr 5 w Wołominie

KWAPISZEWSKI Janusz, XXXIV LO im. M. de Cervantes`a

KWAŚNIEWSKI Zbigniew, X LO im. Królowej Jadwigi

LEWANDOWSKA Iwona, Gimnazjum w Lesznie

LIZIŃCZYK Elżbieta, Gimnazjum nr 73 im.H .J. Wagnera

LIZIŃCZYK Maciej, Gimnazjum nr 39

MACIOSZCZYK Mirosław, I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie

MIĘTEK Aleksander, Zespół Szkół Salezjańskich „Salos” w Legionowie

MISIOROWSKA Renata, XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego

NENEMAN Ewa, VIII LO im. Władysława IV

OBARA Maria, XVI LO im. S. Sempołowskiej

OPIELA Beata, LX LO im. W. Górskiego

PAPIS Paweł, Gimnazjum nr 2 w Markach (MTS „Marcovia 2000”)

PAZIO Krystyna, I LO im. B. Limanowskiego

PROMOWICZ Marcin, ZS nr 1 w Wołominie

PRZYCHODZIEŃ LECH, Zespół Szkół, Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie

PRZYTUŁA-DOKTORSKA Barbara, I LO im. M. Konopnickiej w Legionowie

REJNIAK Elżbieta, CIX LO im. H. Modrzejewskiej

SANDGARTEN Janusz, CIX LO im. H. Modrzejewskiej

SOWA Andrzej, Gimnazjum nr 30

STAŃCZYKIEWICZ Jerzy, XVI LO im. S. Sempołowskiej

STĘPCZYŃSKI Mariusz, ZS nr 5 w Wołominie

SZCZOGRYN Paweł, XLI LO im. J. Lelewela

SZCZUCKI Wojciech, XXVIII LO im. J. Kochanowskiego

TROCHIMIAK Krzysztof, Gimnazjum nr 2 w Błoniu

TRZASKOWSKI Bogusław, ZS im. gen.”Grota”-Roweckiego

TRZMIEL-JASEK Krystyna, XXXIII LO im. M. Kopernika

URBANIAK Ewa, Wilanów-Powsinek

WESOŁOWSKI Andrzej, LX LO im. W. Górskiego

WIERCIŃSKI Bolesław, Zespół Szkół nr 39 im. E. Jankowskiego

WŁODARCZYK Waldemar, XLII LO im. M. Konopnickiej

WOJCIECHOWSKA Aleksandra, VI LO im. T. Rejtana

ALICJA WÓJCICKA, I LO im. B. Limanowskiego

WROTEK Andrzej, XXVIII LO im. J. Kochanowskiego

WYSZOMIRSKI Marcin, Zespół Szkół nr 18

ZDZIESZYŃSKA Małgorzata, XCIV LO im. gen. S. Maczka

ZEMKA Zbigniew, XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego

© 2004-2012 Szkolna Liga Siatkówki
Grafika: Witold Mysyrowicz, CMS Mambo PL,