Menu serwisu
Start
Szukaj
Wyniki
Wiadomości ogólne
Uczestnicy
Nagrody
Kontakt
Siatkówka plażowa wrzesień 2017
poniedziałek, 11 września 2017
W dniach 18/19 września 2017 r. /poniedziałek/wtorek/ odbędzie się XXV Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Szczegóły poniżej.

Siatkówka plażowa 18/19 września 2017 r.

KOMUNIKATNR 2/SLS/plaża/2017/2018

    

    Zarząd SLS uprzejmie informuje, że w dniach 18/19 (poniedziałek/wtorek) września 2017 r. odbędzie się XXV Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Stołecznego Centrum Sportu - Aktywna Warszawa. Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie na boiskach Parku Wodnego „Moczydło”, przy ul. Górczewskiej 69/73 w Warszawie, Turniej ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział pary z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i Województwa Mazowieckiego, również tych które nie biorą udziału w rozgrywkach halowych SLS. Udział w turniejach jest bezpłatny. Odbywać się będzie na podstawie przekazanych organizatorom wypełnionych Kart Zgłoszeń, podpisanych przez dyrekcje szkół. W przypadku pary reprezentującej dwie różne szkoły, Kartę Zgłoszenia podpisuje dyrekcja tylko jednej ze szkół, natomiast druga szkoła musi być wyraźnie wyszczególniona w karcie. Karty Zgłoszenia należy przynieść ze sobą na turniej, gdzie będą przyjmowane przez sędziów głównych. Dokumentem uprawniającym do gry jest ważna legitymacja szkolna, którą należy mieć ze sobą w czasie weryfikacji zgłoszeń. Jednak warunkiem udziału w turnieju jest dokonanie wstępnego zgłoszenia imiennego par mailowo lub telefonicznie, w terminie do dnia 16 września (sobota) do godz. 22.00, mail:    tel. 503 106 419 lub 22 846 05 26. Zgodnie z Regulaminem Turnieju, każda para powinna mieć pełnoletniego opiekuna w miejscu zawodów. Jeden trener-nauczyciel lub inna osoba upoważniona przez szkołę może opiekować się dowolną liczbą par.

    W Turniejach Głównych wezmą udział po 24 pary dziewcząt i 24 pary chłopców. Turnieje Główne rozegrane zostaną systemem podwójnej eliminacji (brazylijka). Mają w nich zagwarantowany udział bez eliminacji, te pary które zgłoszą się do turnieju, a choć jeden/na z zawodników/czek ma punkty rankingowe po turnieju w czerwcu 2017 r. Pary te będą rozstawione przed losowaniem. W przypadku zgłoszenia się większej liczby par niż 24 (oddzielnie chłopców i dziewcząt) w pierwszym dniu turnieju odbędą się krótkie eliminacje. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby par niż 24, Turnieje Główne, lub jeden z nich, mogą zostać rozegrane wg tabeli dla 16 par. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przyznania jednej lub więcej parom "dzikich kart", które spowodują automatyczne rozstawienie par z "dzikim kartami".

      Po trzy pierwsze pary dziewcząt i chłopców w końcowej klasyfikacji turniejów otrzymają medale, po cztery pierwsze pary otrzymają puchary i upominki rzeczowe, po osiem pierwszych par otrzyma dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki do gry. Dla uczestników turnieju przewidziana jest również woda mineralna na mecze. Organizatorzy nie zapewniają piłek do rozgrzewki!

     Zbiórka zawodników/czek na boiskach plażowych Ośrodka „Moczydło” w dniu 18 września (poniedziałek) o godz. 8.50.   

Zapraszamy!   

                

Terminarz turnieju:

16 września (sobota)           godz. 22.00 - zakończenie przyjmowania zgłoszeń mailowo i telefonicznie

18 września (poniedziałek)  godz.   8.50 - zbiórka uczestników turnieju w miejscu zawodów

                                             godz.   9.00 - weryfikacja zgłoszeń do turnieju (potwierdzenie obecności)

                                       ok. godz.   9.20 - losowanie numerów par, wydawanie koszulek do gry

                                       ok. godz. 10.00 - początek gier

19 września (wtorek)            godz.   9.00 - przewidywany początek gier (godzina może być zmieniona)

                                       ok. godz. 14.30 - uroczyste zakończenie turnieju

 

Tutaj do pobrania:
                                                             

 

SLS Karta Zgłoszenia plaża wrzesień 2017

 

Komunikat nr 14 Ranking po XXIV Turnieju

 

Ostatnia aktualizacja ( środa, 13 września 2017 )
< Poprzedni   Następny >

© 2004-2012 Szkolna Liga Siatkówki
Grafika: Witold Mysyrowicz, CMS Mambo PL,