Menu serwisu
Start
Szukaj
Wyniki
Wiadomości ogólne
Uczestnicy
Nagrody
Kontakt
Turniej w siatkówce plażowej SLS 21/22.09.2016
środa, 14 września 2016

Siatkówka plażowa 21/22 września 2016 r.

KOMUNIKATNR 2/SLS/plaża/2016/2017

wg rozdzielnika

    

    Zarząd SLS uprzejmie informuje, że w dniach 21/22 (środa/czwartek) września 2016 r. odbędzie się XXIII Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie na boiskach Parku Wodnego „Moczydło”, przy ul. Górczewskiej 69/73 w Warszawie, Turniej ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział pary z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i Województwa Mazowieckiego, również tych które nie biorą udziału w rozgrywkach halowych SLS. Udział w turniejach jest bezpłatny. Odbywać się będzie na podstawie przekazanych organizatorom wypełnionych Kart Zgłoszeń, podpisanych przez dyrekcje szkół. W przypadku pary reprezentującej dwie różne szkoły, Kartę Zgłoszenia podpisuje dyrekcja tylko jednej ze szkół, natomiast druga szkoła musi być wyraźnie wyszczególniona w karcie. Karty Zgłoszenia należy przynieść ze sobą na turniej, gdzie będą przyjmowane przez sędziów głównych. Dokumentem uprawniającym do gry jest ważna legitymacja szkolna, którą należy mieć ze sobą w czasie weryfikacji zgłoszeń. Jednak warunkiem udziału w turnieju jest dokonanie wstępnego zgłoszenia imiennego par mailowo lub telefonicznie, w terminie do dnia 19 września (poniedziałek) do godz. 22.00, mail:    tel. 503 106 419 lub 22 846 05 26. Zgodnie z Regulaminem Turnieju, każda para powinna mieć pełnoletniego opiekuna w miejscu zawodów. Jeden trener-nauczyciel lub inna osoba upoważniona przez szkołę może opiekować się dowolną liczba par.

    W Turniejach Głównych wezmą udział po 24 pary dziewcząt i 24 pary chłopców. Turnieje Główne rozegrane zostaną systemem podwójnej eliminacji (brazylijka). Mają w nich zagwarantowany udział bez eliminacji, te pary które zgłoszą się do turnieju, a choć jeden/na z zawodników/czek ma punkty rankingowe po turnieju w czerwcu 2016 r. W przypadku zgłoszenia się większej liczby par niż 24 (oddzielnie chłopców i dziewcząt) w pierwszym dniu turnieju odbędą się krótkie eliminacje. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby par niż 24, Turnieje Główne, lub jeden z nich, mogą zostać rozegrane wg tabeli dla 16 par.

      Po trzy pierwsze pary dziewcząt i chłopców otrzymają medale, po cztery pierwsze pary otrzymają puchary i upominki rzeczowe, po osiem pierwszych par otrzyma dyplomy. Uczestnicy otrzymają koszulki do gry. Dla uczestników turnieju przewidziana jest również woda mineralna na mecze. Organizatorzy nie zapewniają piłek do rozgrzewki!

     Zbiórka zawodników/czek na boiskach plażowych Ośrodka „Moczydło” w dniu 21 września (środa) o godz. 8.50.   

Zapraszamy!   

                

Terminarz turnieju:

19 września (poniedziałek), godz. 22.00 - zakończenie przyjmowania zgłoszeń mailowo i telefonicznie

21 września (środa)             godz.   8.50 - zbiórka uczestników turnieju w miejscu zawodów

                                            godz.   9.00 - weryfikacja zgłoszeń do turnieju (potwierdzenie obecności)

                                      ok. godz.   9.20 - losowanie numerów par, wydawanie koszulek do gry

                                      ok. godz. 10.00 - początek gier

22 września (czwartek)       godz.   9.00 - przewidywany początek gier (godzina może być zmieniona)

                                      ok. godz. 14.30 - uroczyste zakończenie turnieju
                    

 

 

Załączniki:
1. Komunikat nr 13/SLS/plaża/2015/2016 (ranking po XXII. Turnieju w czerwcu 2016 r.)

2. Karta Zgłoszenia
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 16 września 2016 )
< Poprzedni   Następny >

© 2004-2012 Szkolna Liga Siatkówki
Grafika: Witold Mysyrowicz, CMS Mambo PL,