Menu serwisu
Start
Szukaj
Wyniki
Wiadomości ogólne
Uczestnicy
Nagrody
Kontakt
Siatkówka plażowa wrzesień 2015
środa, 09 września 2015

Siatkówka plażowa 15/16 września 2015

KOMUNIKATNR 2/SLS/plaża/2015/2016

wg rozdzielnika

    

    Zarząd SLS uprzejmie informuje, że w dniach 15/16 (wtorek/środa) września 2015 r. odbędzie się XXI. Turniej Szkolnej Ligi Siatkówki w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie na boiskach Parku Wodnego „Moczydło”, przy ul. Górczewskiej 69/73 w Warszawie. Turniej ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział pary z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i Województwa Mazowieckiego, również tych które nie biorą udziału w rozgrywkach halowych SLS. Udział w turniejach jest bezpłatny. Odbywać się będzie na podstawie przekazanych organizatorom wypełnionych Kart Zgłoszeń, podpisanych przez dyrekcje szkół. W przypadku pary reprezentującej dwie różne szkoły, Kartę Zgłoszenia podpisuje dyrekcja tylko jednej ze szkół, natomiast druga szkoła musi być wyraźnie wyszczególniona w karcie. Wzór Karty Zgłoszenia w formacie pdf będzie dostępny do pobrania na stronie internetowej SLS: www.sls.waw.pl od dnia 10 września br. Karty Zgłoszenia należy przynieść ze sobą na turniej, gdzie będą przyjmowane przez sędziów głównych. Dokumentem uprawniającym do gry jest ważna legitymacja szkolna, którą należy mieć ze sobą w czasie weryfikacji zgłoszeń. Jednak warunkiem udziału w turnieju jest dokonanie wstępnego zgłoszenia imiennego par mailowo lub telefonicznie, w terminie do dnia 13 września (niedziela) do godz. 22.00, mail:    tel. 503 106 419 lub 22 846 05 26. Zgodnie z Regulaminem Turnieju, każda para powinna mieć pełnoletniego opiekuna w miejscu zawodów. Jeden trener-nauczyciel lub inna osoba upoważniona przez szkołę może opiekować się dowolną liczba par.

    W Turniejach Głównych wezmą udział po 24 pary dziewcząt i 24 pary chłopców. W przypadku zgłoszenia mniejszej liczby par, turnieje zostaną rozegrane wg tabel dla 16 par. Mają w nich zagwarantowany udział bez eliminacji, te pary które zgłoszą się do turnieju, a choć jeden/na z zawodników/czek ma punkty rankingowe po turnieju w czerwcu 2015 r. W przypadku zgłoszenia się większej liczby par niż 24 (oddzielnie chłopców i dziewcząt) w pierwszym dniu turnieju odbędą się krótkie eliminacje. 

      Po trzy pierwsze pary dziewcząt i chłopców otrzymają medale, po cztery pierwsze pary otrzymają puchary i upominki rzeczowe, po osiem pierwszych par otrzyma dyplomy. Uczestnicy otrzymają koszulki do gry. Prosimy o dopilnowanie by pary miały jednakowe spodenki. Dla uczestników turnieju przewidziany jest również catering oraz woda mineralna na mecze. Organizatorzy nie zapewniają piłek do rozgrzewki!

     Zbiórka zawodników/czek na boiskach plażowych Ośrodka „Moczydło” w dniu 15 września (wtorek) o godz. 8.50.   

Zapraszamy!   

                

Terminarz turnieju:

13 września (niedziela),       godz. 22.00 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń mailowo i telefonicznie

15 września (wtorek),           godz. 8.50 – zbiórka uczestników turnieju w miejscu zawodów

                                             godz. 9.00 – weryfikacja zgłoszeń do turnieju (potwierdzenie obecności)

                                             godz. 9.20 – losowanie numerów par, wydawanie koszulek do gry, wydawanie bonów na wyżywienie

                                       ok. godz. 10.00 – początek gier

16 września (środa)             godz. 9.00 – przewidywany początek gier (godzina może być zmieniona)

                                       ok. godz. 14.30 - uroczyste zakończenie turnieju

Dokumenty do pobrania:

1. Wzór karty zgłoszeń Siatkówka Plażowa 2015

2. Komunikat nr 20 - ranking po XX turnieju

 

 

Ostatnia aktualizacja ( czwartek, 10 września 2015 )
< Poprzedni

© 2004-2012 Szkolna Liga Siatkówki
Grafika: Witold Mysyrowicz, CMS Mambo PL,